W niedzielne popołudnie 26 czerwca 2011 w Centrum Kultury w Siennicy Różanej zainaugurowana została III edycja Wakacyjnej Akademii Reportażu im. Ryszarda Kapuścińskiego.

WIĘCEJ »

Dzięki współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie i krasnostawskiej Grupy Literackiej A4, po południu w czwartek 9 czerwca, w Filii MBP Nr 21 na Rynku 11 w Lublinie, odbył się wernisaż wystawy „Krasnystaw Stanisława Bojarczuka. Genius loci kresowego partykularza”.

WIĘCEJ »

W sobotę 4 czerwca 2011 r. Hala Sportowa Zespołu szkół Centrum Kształcenia Rolniczego stała się arena zmagań w Turnieju Street-Dance o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana „Skill & Chill”.

WIĘCEJ »

Powiatowy Festyn Ludowy, jaki odbył się 4 czerwca 2011 r. w amfiteatrze w Siennicy Różanej był nie lada gratką dla miłośników kultury ludowej. Imprezę rozpoczęły występy lokalnych zespołów: „Żeńskiego Zespołu Ludowego „Sienniczanki”, Zespołu Śpiewaczego „Słowianki”, Chóru Mieszanego „Echo”, Kapeli Ludowej „Siennica” oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

WIĘCEJ »