Na facebooku rozpoczęło się już głosowanie na najpiękniejszą pisankę. Internauci głosują kliknięciem „polub” przy wybranej pracy w grupie przedszkolno-zerówkowej i grupie szkoły podstawowej. Głosujemy do 31 marca 2014. Dwie prace (jedna z każdej grupy), które uzyskają najwięcej lajków zostaną nagrodzone 2 kwietnia 2014 roku podczas wielkiej wystawy Grupy Rękodzieła Artystycznego i Kiermaszu Wielkanocnego – będzie to dodatkowa nagroda internautów. Zapraszamy na kiermasz i spieszmy się z głosowaniem, bo dzieciaki czekają na nagrody!

Prace znajdziecie na koncie facebook Centrum Kultury w Siennicy Różanej

Konkurs na najpiękniejszą pisankę dobiega końca.

            Dzieci zmobilizowały siły i stworzyły prawdziwe dzieła. Część prac wykonana została na zajęciach plastycznych, prowadzonych przez instruktora Sylwię Kiełbasę w siennickim Centrum Kultury, inne w domach, a przedszkolaki pracowały w szkole, pod wprawnym okiem pani Renaty Tywoniuk.

            W najbliższych dniach komisja wyłoni laureatów. Otrzymają oni nagrody i dyplomy podczas Kiermaszu Wielkanocnego i wystawy Grupy Rękodzieła Artystycznego, która odbędzie się 02.04.2014 r. o godzinie 16.00. Ale to nie koniec atrakcji: Podczas imprezy zostanie też rozstrzygnięty konkurs internautów,

WIĘCEJ »

Ziarno z marszałkiem

 

                              Po raz kolejny miłośnicy sztuk pięknych spotkali się w siennickim Centrum Kultury tym razem na promocji najnowszego 37. numeru czasopisma „Ziarno”. Formułą nowych wydań jest prezentacja zespołu artystycznego, twórcy malarstwa oraz wybranej miejscowości z terenu gminy Siennica Różana. Tym razem przedstawiony został Zespół Śpiewaczy „Słowianki” z Baraków, który świętował swoje 30-lecie, oraz malarstwo Anny i Zbigniewa Antoniaków zamieszkałych w Biłgoraju, a pochodzących z Siennicy Królewskiej Dużej. Obok wymienionej twórczości autorstwa córki i ojca można było podziwiać wyroby rękodzieła artystycznego wykonane przez mieszkanki Baraków i jednocześnie członkinie „Słowianek”.

WIĘCEJ »