Opublikowano w: Wydarzenia, 11-08-2019

Kapela Ludowa „Siennica” działająca przy Centrum Kultury w Siennicy Różanej wraca z kolejnym sukcesem. 10 sierpnia zdobyła zaszczytny tytuł „Laureata z przytupem” podczas IV Festiwalu Tradycji Ludowych „U zbiegu rzek” w Stężycy obok Ryk. Rywalizowali z zespołami z Lubelszczyzny, Małopolski, Łódzkiego i Mazowieckiego.

Opublikowano w: Wydarzenia, 10-08-2019

Od 6 sierpnia w pracowni plastycznej Centrum Kultury w Siennicy Różanej, trwały warsztaty wyplatania „Łapaczy snów”. 15 osobowa grupa poradziła sobie rewelacyjnie z tą niełatwą sztuką. 😊 Oto ukończone prace i ich dumni twórcy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo w warsztatach.

PS

W przyszłym tygodniu zapraszamy na kolejne warsztaty, których celem będzie wykonywanie wesołych i smiesznych zwierzaków.   

Opublikowano w: Wydarzenia, 10-08-2019

Po zakończeniu zajęć Wakacyjnej Akademii Kultury, pracownia plastyczna Centrum Kultury w Siennicy Różanej rozpoczęła cykl warsztatów artystycznych. Efekty pracy staramy się na bieżąco przedstawiać w kolejnych niusach. Tydzień na przełomie lipca i sierpnia upłynął na wykonywaniu kolorowych zajączków z masy szpachlowej. Ładne?

Opublikowano w: Wydarzenia, 10-08-2019

Wspólna kolacja oraz dyskoteka z zaproszeniem na kolejne imprezy do Centrum Kultury w Siennicy Różanej.

Opublikowano w: Wydarzenia, 10-08-2019


Podczas Nocy z Kulturą nie zabrakło aktywności ruchowej i wspólnego oglądania filmu pt. „Piotruś królik”.

Opublikowano w: Wydarzenia, 10-08-2019

Podczas Nocy z Kulturą rozstrzygnięty został konkurs plastyczny, zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną im. Ryszarda Kapuścińskiego, działającą przy Centrum Kultury w Siennicy Różanej, pt. „Okładka mojej ulubionej książki”. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Opublikowano w: Wydarzenia, 09-08-2019

31 lipca w Centrum Kultury w Siennicy Różanej odbyła się kolejna Noc z Kulturą. Wystartowaliśmy o 17.30. Impreza zgromadziła liczną 45 osobową grupę dzieci. Noc rozpoczęła się od układania kolorowych konstrukcji. Zabawa była świetna.

Opublikowano w: Wydarzenia, 09-08-2019

Ten tydzień w pracowni plastycznej Centrum Kultury upływa na wykańczaniu i kolorowaniu wyrzeźbionych krasnoludków, misek i ślimaków.

Od 23 lipca w pracowni plastycznej Centrum Kultury w Siennicy Różanej, trwały zajęcia z wykorzystaniem masy szpachlowej. W pierwszym tygodniu dzieci wykonywały rzeźby ślimaków, krasnoludków, oraz ozdobne miseczki. Zajęcia prowadziły panie: Aleksandra Berbeć i Sylwia Kiełbasa.