Logo Centrum Kultury w Siennicy Różanej

Klasycznie we Dworze Sztuki

Ocena 0/5

28 marca 2025 r. w Dworze Sztuki odbył się koncert w ramach projektu Z klasyką przez Polskę. Program realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca od 7 lat promuje muzykę klasyczną w małych miejscowościach, których mieszkańcy mają utrudniony dostęp do tego rodzaju wydarzeń. 

Zebrana licznie publiczność wysłuchała wspaniałego programu koncertu, który wykonali wyjątkowi artyści - skrzypek Jakub Jakowicz i pianista Łukasz Chrzęszczyk.  Tematykę koncertu oraz założenia projektu Z klasyką przez Polskę przybliżył pan Marcin Gorayski, zastępca dyrektora NIMiT ds. muzyki. 

Relacja fotograficzna z wydarzenia autorstwa Radosława Masłowskiego.

Galeria zdjęć

Z klasyką przez Polskę 2025 15 Z klasyką przez Polskę 2025 14 Z klasyką przez Polskę 2025 13 Z klasyką przez Polskę 2025 12 Z klasyką przez Polskę 2025 11 Z klasyką przez Polskę 2025 10 Z klasyką przez Polskę 2025 9 Z klasyką przez Polskę 2025 8 Z klasyką przez Polskę 2025 7 Z klasyką przez Polskę 2025 6 Z klasyką przez Polskę 2025 5 Z klasyką przez Polskę 2025 4 Z klasyką przez Polskę 2025 3 Z klasyką przez Polskę 2025 2 Z klasyką przez Polskę 2025 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności