Logo Centrum Kultury w Siennicy Różanej

Gminny Dzień Kobiet z Andrea Lattari.

Ocena 0/5

Zapraszamy wszystkie panie do świętowania Dnia Kobiet. W tym roku z wyjątkowym upominkiem muzycznym. Przed siennicką publicznością wystąpi Andrea Lattari w koncercie KONCERT CIAO AMORE TOUR ITALIANO VERO. Artysta zaprezentuje najpiękniejsze włoskie standardy, w tym utwory takich artystów jak Drupi, Al Bano & Romina Power czy Enrico Caruso.


ANDREA LATTARI urodził się w Palermo na Sycylii we Włoszech.
Muzyka jest Jego pasją. Koncertuje po całej Europie z repertuarem włoskich przebojów muzyki rozrywkowej.
Pierwsze kroki na scenach estradowych stawiał w Palermo.Od tamtego czasu występował po całęj Europie, Północnej Afryce oraz Półwyspie Arabskim.
Do Jego ważniejszych miejsc, w których koncertował można zaliczyć:
Katar – koncert dla szejka Muhammeda Al Thani
Cannes – koncert w restauracji Le Festival
Współpraca koncertowa z hotelami sieci Hilton po całej Europie i Emiratach Arabskich
Monachium – koncert w hotelu Sheraton
W latach 1978/79 koncertował z Bobby Solo – m. in. w Palermo (Sycylia), gdzie się urodził.
W Belgioioso (PV)- północne Włochy koncert z Drupim
Od marca 2013 r. koncertuje w Polsce.

Wydarzenie uświetni wystawa Anielskie sprawy, na której zaprezentujemy prace malarskie Grażyny Sybirskiej-Wilk.

Obrazy Grażyny Sybirskiej-Wilk - znanej terapeutki i medium z Warszawy - wiszą w wielu prywatnych domach – również w Zamościu, oraz są prezentowane w galeriach nie tylko w Polsce ale i na całym świecie . Rozjaśniają także wnętrza domów opieki, domów dziecka i rozmaitych ośrodków rehabilitacyjnych i relaksacyjnych. Pierwsze prace były tworzone dla konkretnych osób, które miały kłopoty zdrowotne. Potem Grażyna Sybirska-Wilk odważyła się malować swoje wizje. Tak powstawały obrazy oczyszczające ludzi i domy z negatywnych energii... Następnie pojawiły się obrazy do medytacji i obrazy energetyzujące. Wpisują się one bez wątpienia w nurt malarstwa intuicyjnego. Grażyna Sybirska-Wilk to kolorystka. Jej prace promieniują dobroczynną energią, uzdrawiają, pomagają w koncentracji i rozwijaniu zdolności paranormalnych. W zależności od użytych barw działają pobudzająco, wyciszająco lub harmonizująco. Te z przewagą błękitu, fioletu, bieli - uspokajają, synchronizują pracę obu półkul mózgowych, wprowadzają w stan alfa, poprawiają pamięć i koncentrację; te z zielenią likwidują zmęczenie i wyciszają. Plamy czerwieni pobudzają energetycznie, mobilizują do działania. Natomiast wszelkie odcienie żółci zachęcają do nauki i pracy intelektualnej, wnoszą światło i poprawiają nastrój. Zresztą przekonajcie się sami. Dłużej zatrzymacie wzrok na obrazie, który uzupełni Wasze braki energetyczne. Podświadomość wybierze go sama. 


Zapraszamy wszystkie panie. Wstęp bezpłatny.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności